Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Aktualizacja Strategii Rozwoju Gminy Brenna

16 Nov 2017   09:32

Szanowni Państwo,

Przystąpiliśmy do prac związanych z aktualizacją Strategii Rozwoju Gminy Brenna do 2020 roku. Od czasu jej opracowania minęło już pięć lat. W tym czasie zaszło wiele zmian, które mają wpływ na funkcjonowanie samorządu. Zaktualizowana Strategia przez najbliższe lata będzie służyć mieszkańcom, dlatego uważamy za niezbędny udział w tych pracach przedstawicieli społeczności lokalnej reprezentujących różne środowiska i grupy interesów. Bardzo ważne są dla nas opinie mieszkańców, chcielibyśmy się dowiedzieć, w jakim stopniu zaspokajacie Państwo swoje potrzeby życiowe w gminie. Aby Strategia odzwierciedlała rzeczywistą sytuację w Brennej oraz jej najważniejsze potrzeby rozwojowe zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Oceny życia w gminie Brenna można dokonać za pomocą formularza elektronicznego lub tradycyjnie, wypełniając papierową ankietę. Ankiety w formie tradycyjnej dostępne są w Biurze Podawczym Urzędu Gminy Brenna.

Prosimy o wypełnienie formularza ankietowego do 3 grudnia 2017 r. Formularz elektroniczny dostępny jest pod adresem http://deltapartner.pl/webroot/ankiety/brenna/

Dodatkowo zachęcamy do udziału w warsztatch poświęconych budowie założeń Strategii. Więcej informacji dotyczących warsztatów znajduje się tutaj.

Wójt Gminy Brenna
     Jerzy Pilch