Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Wywiady indywidualne

Dziękujemy przedsiębiorcom którzy poświęcili chwilę i podzielili się z nami opinią na temat korzyści i utrudnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, wadami i zaletami  Brennej jako miejscowości turystycznej oraz zmian jakie powinien rozwiązać miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Podobnie jak podczas przeprowadzanych we wrześniu spacerów badawczych, wnioski z przeprowadzonych indywidualnych wywiadów zostaną opublikowane w raporcie kończącym i podsumowującym wszystkie spotkania organizowane w ramach pogłębionych konsultacji społecznych.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zapraszamy przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Brennej Centrum i Brennej Spalonej do wzięcia udziału w indywidualnych wywiadach poświęconych zagospodarowaniu przestrzennemu tego obszaru. Mamy nadzieję, że forma w jakiej są przeprowadzane pogłębione konsultacje pozwoli na poznanie korzyści i utrudnień  w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz poznanie pożądanych kierunków zmian.