Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Geoankieta

Dziękujemy uczestnikom za poświęcony czas w wypełnieniu geoankiety. Wybrane narzędzie do przeprowadzenia konsultacji cieszyło się największą popularnością wśród najmłodszych mieszkańców gminy, tym samym wnioski, które do nas spływały niekiedy znacząco różniły się od wizji gminy postulowanej podczas terenowych spotkań. Geoankieta pozwalała również na składnie wniosków do obszaru znajdującego się od Brennej Skrzyżowania do zjazdu na ul. Hołcyna w Brennej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych spotkaniach.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Masz pomysł jak ma wyglądać nowe centrum Brennej? Chcesz zwrócić uwagę na to czego brakuje Ci w centrum lub wskazać miejsce, które powinno zmienić swój dotychczasowy charakter? A może masz pomysł jak zagospodarować nową gminną działkę? Możesz to zrobić za pomocą udostępnionej poniżej geoankiety.

Chcemy poznać twoją opinię, dlatego nie czekaj. Na zgłoszenia czekamy od 8 października do 8 listopada br.

Przed przystąpieniem do wypełnienia geoankiety prosimy o zaznajomienie się z instrukcją.

Geoankieta dostępna jest pod linkiem http://sip.gison.pl/brenna_konsultacje