Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

FOTOWOLTAIKA - odnawialne źródła energii na terenie Naszej Gminy

08 Jan 2018   11:55

OGŁOSZENIE:

FOTOWOLTAIKA - odnawialne źródła energii na terenie

Naszej Gminy - terminy spotkań!

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie mieszkańców tematem odnawialnych źródeł energii Wójt Gminy Brenna informuje, że na terenie Gminy odbędą się spotkania dotyczące udziału mieszkańców w programie budowy instalacji fotowoltaicznej do produkcji energii oraz ciepłej wody użytkowanej na potrzeby własne, z 85 % dopłatą w ramach programu RPO, Urzędu Marszałkowskiego woj. Śląskiego. Organizatorem projektu jest Fundacja EkoDom. Na spotkaniu przyjmowane będą zapisy.

 

Miejsca i terminy spotkań:

Brenna – 17 stycznia 2018 r. sala sesyjna w Urzędzie Gminy - godz. 17.00

Górki – 18 stycznia 2018 r.  sala strażnicy OSP – godz. 17.00

Załączniki: