Ta strona korzysta z cookies, czyli niewielkich plików zapisywanych w Twoim urządzeniu - dowiedz się więcej rozumiem

Narzedzia

Siła Natury

Warsztat konsultacyjny

Uczestnicy warsztatu mieli okazję przekonać się jak w praktyce wygląda proces planowania i szukania możliwych rozwiązań komunikacyjnych. Podczas spotkania zwrócono szczególną uwagę na problem przejazdu ul. Malinową oraz rozmieszczenia parkingów w obrębie tworzonego nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejny etap pogłębionych konsultacji społecznych realizowanych w celu opracowania miejscowego planu zagopodarowania przestrzennego dla Brennej Centrum i Brennej Spalonej, podczas którego pracując m. in. na makiecie, uczestnicy spotkania wypracowują rozwiązania dla problemowych kwestii związanych z opracowaniem nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, które odbędzie się 25 listopada 2019 r. o godz. 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Brenna (pok. 21). Rezerwacja pod numerem telefonu 33 8536 222 wew. 228.